ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ 2017 – ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΠΤΥΧΙΑ !!!

ΕΠΙΠΕΔΟ Α1 του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ CAMBRIDGE

  1. ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  2. ΣΚΑΠΕΤΗ ΤΕΡΕΖΑ
  3. ΝΤΟΓΚΑ ΝΑΝΣΥ
  4. ΜΠΕΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  5. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  6. ΚΑΡΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
  7. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  8. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
  9. ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  11. ΣΙΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΛΑΡΙΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  13. ΚΟΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  14. ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  15. ΜΟΡΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  16. ΠΟΡΤΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ
  17. ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  18. ΑΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
  19. ΑΡΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
  20. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  21. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  22. ΤΣΟΓΚΑ ΣΟΦΙΑ
  23. ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
  24. ΡΕΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  25. ΚΡΙΤΣΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
  26. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  27. ΙΣΜΑΗΛΙ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β1 (PRE – LOWER) του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ MICHIGAN

  1. ΒΛΑΧΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ
  2. ΓΚΟΡΟΓΙΑ  ΓΩΓΩ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  ΓΙΑΝΝΗΣ
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΝΙΚΟΣ
  5. ΔΙΟΜΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ
  6. ΔΗΜΟΥΣΗ  ΧΡΥΣΑ
  7. ΚΑΚΙΑΣ  ΤΑΣΟΣ
  8. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ
  9. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ
  10. ΜΑΛΕΜΗ  ΛΙΝΑ
  11. ΜΥΛΩΝΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  12. ΝΤΕΡΗΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ
  13. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  14. ΣΤΕΡΓΙΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
  15. ΤΑΣΙΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  16. ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ
  17. ΤΣΑΡΑΣ  ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 (LOWER) του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ MICHIGAN

  1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΚΟΡΔΑΣ  ΝΙΚΟΣ
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  5. ΧΟΥΤΕΑΣ  ΝΙΚΟΣ
  6. ΑΓΑΛΛΙΟΥ  ΣΑΡΑ
  7. ΔΗΜΟΥΣΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ
  9. ΜΑΓΚΟΥΤΗ  ΒΑΣΙΑ
  10. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  11. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ

PRE – LOWER B1 – TOEIC

  1. ΒΑΛΛΑΣ ΘΕΜΗΣ

LOWER B2 – TOEIC

  1. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  2. ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  3. ΡΕΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΣΙΑΜΟΥΡΕΛΗ  ΜΕΛΙΝΑ
  5. ΑΓΑΛΛΙΟΥ  ΣΑΡΑ
  6. ΧΟΥΤΕΑΣ  ΝΙΚΟΣ
  7. ΔΗΜΟΥΣΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ
  8. ΓΡΙΒΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ
  9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  10. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  11. ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ
  12. ΠΑΝΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  13. ΥΜΕΡΗ  ΕΡΙΚΑ
  14. ΜΑΝΘΕΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  15. ΜΑΓΚΟΥΤΗ  ΒΑΣΙΑ
  16. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ  ΜΑΡΙΑ
  17. ΑΡΜΑΓΟΣ  ΗΛΙΑΣ
  18. ΑΛΕΞΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ
  19. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  20. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ C1 (ADVANCED) – TOEIC

  1. ΚΟΡΔΑΣ  ΝΙΚΟΣ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ C2 (PROFICIENCY) ECPE MICHIGAN & PTE LEVEL 5

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ  ΦΩΤΗΣ
  3. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ
  4. ΛΑΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΣΕΙΤΛΑΡΗ  ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
  6. ΜΕΜΤΣΑ  ΕΛΕΝΗ
  7. ΠΟΛΙΤΗ  ΝΙΚΗ
  8. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ
  9. ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  10. ΜΙΧΟΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ
  11. ΡΙΖΟΣ  ΜΠΑΜΠΗΣ
  12. ΣΜΑΙΛΑΗ  ΑΝΙΤΑ
  13. ΓΚΟΖΝΤΑΡΗΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
  14. ΒΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ
  15. ΚΑΡΑΝΙΚΑ  ΜΑΙΡΗ
  16. ΑΔΑΜΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ – FAST SCHOOL

PROFICIENCY

  1. KAΠΕΛΑ  ΑΛΙΚΗ
  2. ΚΡΟΥΠΗΣ  ΗΛΙΑΣ
  3. ΠΕΛΛΕΓΚΡΙΝΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  4. ΛΕΦΑΣ  ΦΩΤΗΣ

LOWERB2/ TOEIC

  1. ΚΑΛΥΒΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΤΣΑΤΣΙΟΥ  ΕΥΑ
  3. ΑΡΔΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ
  4. ΣΚΟΥΡΑΣ  ΗΛΙΑΣ
  5. ΓΙΩΤΑ  ΜΑΡΙΑ
  6. ΔΗΜΟΥΣΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
  7. ΣΕΦΕΡΗΣ  ΑΡΗΣ
  8. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ  ΕΛΕΝΗ
  9. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ
  10. ΝΤΕΡΗ  ΖΩΗ
  11. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ
  12. ΜΠΑΜΙΧΑ  ΜΑΡΙΑ
  13. ΜΠΑΚΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ
  14. ΑΓΓΕΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Μοιράσου το:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *