Το φροντιστήριο

• Στο Πρότυπο Κέντρο Ξένων Γλωσσών «Ζιώγα Ξανθή – Μάντζιου Εβίτα » μετά από 35 χρόνια συνέπειας και επιτυχιών παραμένουμε πιστοί στο λειτούργημα που ασκούμε.
    Πιστεύουμε ότι η σωστή και μεθοδική διδασκαλία της αγγλικής γλώσσας είναι το παν για το μαθητή γι’αυτό και:

• Εφαρμόζουμε σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας.
    • Διδάσκουμε άριστης ποιότητας βιβλία από συγγραφείς με προσωπική και πολυετή εμπειρία στην διδασκαλία της αγγλικής γλώσσας.
    • Συμμετέχουμε ΜΟΝΟ στα πιο έγκυρα και διαχρονικά αναγνωρισμένα πτυχία από ελληνικά και ξένα πανεπιστήμια αλλά και από τον ΑΣΕΠ.
    • Στα κέντρα μας διδάσκουν άριστες καθηγήτριες, Αγγλίδες και Ελληνίδες, αυστηρά επιλεγμένες.
    • Διαθέτουμε σύγχρονες κτιριακές εγκαταστάσεις με μοντέρνες αίθουσες, computer labs, video rooms, play rooms και ειδικά διαμορφωμένους χώρους για εκδηλώσεις και γενέθλια των μαθητών μας.
    • Διοργανώνουμε χριστουγεννιάτικα και αποκριάτικα πάρτι, εκδηλώσεις αλλά και εκδρομές για τους μαθητές μας.
    • Τέλος, προάγουμε αξίες και δημιουργούμε πρότυπα στην εκπαίδευση της αγγλικής γλώσσας.

«Γι’αυτό η 1η θέση… ποτέ δεν είναι τυχαία!»

1. Before
    2. After