ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΪΟΥ 2016 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΠΤΥΧΙΑ !!!

ΕΠΙΠΕΔΟ Α1 , του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ CAMBRIDGE

  1. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
  4. ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΓΩΓΩ
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
  7. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΜΑΛΕΜΗ ΛΙΝΑ
  9. ΜΠΕΓΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  10. ΜΠΕΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  11. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  12. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  13. ΝΤΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  14. ΣΤΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
  15. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
  16. ΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  17. ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β1 (PRE – LOWER) του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ MICHIGAN

  1. ΑΓΑΛΙΟΥ ΣΑΡΑ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΔΗΜΟΥΣΗΣ ΧΡΟΝΗΣ
  4. ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
  5. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
  7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΥΜΕΡΗ ΕΡΙΚΑ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 (LOWER) του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ MICHIGAN

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΑ
  4. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
  7. ΚΑΪΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  8. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΙΡΗ
  9. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  10. ΚΟΥΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ
  11. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
  13. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
  14. ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΥ ΖΩΗ
  15. ΜΕΜΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
  16. ΜΥΛΩΝΑ ΒΕΝΙΑ
  17. ΠΑΛΑΒΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  18. ΠΑΠΠΑ ΤΖΕΣΗ
  19. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  20. ΠΟΛΙΤΗ ΝΙΚΗ
  21. ΣΙΝΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  22. ΣΕΗΤΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ
  23. ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΝΙΚΗ
  24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  25. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΛΥΨΩ
  26. ΤΣΙΟΚΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ

PTE LEVEL 3 (LOWER)

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  3. ΓΚΟΖΝΤΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
  4. ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  6. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  7. ΜΠΙΝΕΚΟΣ ΦΑΝΗΣ
  8. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

LOWER B2 – TOEIC

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΑ
  5. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  6. ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  7. ΓΚΟΖΝΤΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
  8. ΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  9. ΚΑΪΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  10. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
  11. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΙΡΗ
  12. ΚΑΡΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
  13. ΚΟΥΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ
  14. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  15. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  16. ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΥ ΖΩΗ
  17. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
  18. ΜΠΙΝΕΚΟΣ ΦΑΝΗΣ
  19. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
  20. ΠΑΠΠΑ ΤΖΕΣΗ
  21. ΡΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  22. ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  23. ΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  24. ΣΤΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  25. ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΝΙΚΗ
  26. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  27. ΤΣΙΟΚΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ
  28. ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  29. ΧΥΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ C1 (ADVANCED) – TOEIC

  1. ΚΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  2. ΛΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
  4. ΜΕΜΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
  5. ΜΥΛΩΝΑ ΒΕΝΙΑ
  6. ΠΑΛΑΒΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  7. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΛΥΨΩ

ΕΠΙΠΕΔΟ C2 (PROFICIENCY) – TOEIC

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΠΟΛΙΤΗ ΝΙΚΗ
  3. ΣΕΗΤΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ
  4. ΣΙΝΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ C2 (PROFICIENCY) του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ MICHIGAN

  1. ΑΔΑΜΟΥ ΘΑΝΙΑ
  2. ΚΟΥΤΗ ΚΑΤΙΑ
  3. ΜΠΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  4. ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  5. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

PTE LEVEL 5 (PROFICIENCY)

  1. ΑΔΑΜΟΥ ΘΑΝΙΑ
  2. ΑΡΤΙΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  4. ΚΟΥΤΗ ΚΑΤΙΑ
  5. ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  6. ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ – FAST SCHOOL

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – Β2
  2. ΒΑΪΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Β2
  3. ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Β2
  4. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ – Β2
  5. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Β2
  6. ΤΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Β2
  7. ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΑΡΗΣ – IELTS

ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ

Μοιράσου το:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *